KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11468564
nr 1146 8564
Johan Leksell
(1874-1932), Sverige
Etsning, Porträtt, signerad, 39x20
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2017
kl 19:32:26
27/11 18:49:09
100 kr
27/11 18:55:26
Johan Leksell
Läs mer om Johan Leksell